خدمات ویترین

 

امکان پرداخت در محل

به دلیل تضمین فروش آثار برای هنرمندان و جلب اعتماد آنها و همچنین جلوگیری از سفارشات بی سرانجام، امکان پرداخت در محل،  وجود ندارد.

 

 

ضمانت بازگشت و شرایط آن

ويترين امکانی فراهم نموده که در صورت عدم رضایت خریدار از اثر، در زمان تحویل، امکان برگشت اثر وجود دارد. درصورتی که اثر دارای مشکل فیزیکی مثل شکستگی و پاره شدگی باشد، ویترین تمامی مبلغ پرداخت شده را به خریدار عودت می دهد در غیر این صورت تمامی هزینه های بازگشت اثر به صاحب آن از مبلغ پرداختی خریدار کسر خواهد شد.

 

 

ارسال اثر/ کالا و هزینه آن

هزینه ارسال اثر از سمت فروشنده به دفتر ویترین، بر عهده دفتر ویترین می باشد اما در صورت وجود مشکل  فیزیکی و یا عدم مطابقت اثر ارسالی با تصاویر و مشخصات ثبت شده در سایت و اپلیکیشن، اثر پس از دریافت هزینه های دریافت و ارسال به فروشنده بازگردانده خواهد شد.

هزینه ارسال از دفتر ویترین برای خریدار اثر برعهده خریدار می باشد. بدیهی است که  در صورت منصرف شدن خریدار از خرید، تمامی هزینه های عودت دادن اثر به فروشنده، از مبلغ  پرداختی خریدار کسر خواهد شد و مابقی تا 24 ساعت به حساب خریدار واریز میگردد.

 

 

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی اثر/ کالا

ويترين سلامت فيزيكي اثر را تضمين ميكند و  درصورتی که اثر دارای مشکل فیزیکی مثل شکستگی و پاره شدگی باشد، ویترین تمامی مبلغ پرداخت شده را به خریدار عودت می دهد. آثاري نیز در ویترین موجود می باشند كه از طرف صاحب اثر تضمين شده و داراي گواهي اصالت اثر مي باشند که این آثار با علامت    مشخص شده اند.

 

 

کارشناسی آثار

در صورت تمایل هنرمندان و صاحبان اثر، ویترین امکانی فراهم نموده که آثار توسط کارشناسان بررسی و به دو دسته طلایی و نقره ای گذاری شود. در خواست کارشناسی توسط دفتر ویترین بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.آثار کارشناسی شده دارای برچسب کارشناسی ویترین هستند و بدون این برچسب در دسته آثار معمولی قرار میگیرند. هزینه کارشناسی، ارسال و دریافت اثر بر عهده صاحب اثر می باشد. این آثار با علامت    مشخص شده اند.

 

 

بسته‌بندی و بررسی اثر/ کالا

تمامی آثار قبل از ارسال به خریدار از نظر سلامت فیزیکی بررسی شده و  در صورت  تایید بسته بندی شده و برای خریدار ارسال میگردد. در غیر این صورت به صاحب اثر یا فروشنده ، بازگردانده خواهد شد.